RPC-PL-002-J

Mistrz Gier Planszowych

tagnone

4 (3)

4 (3)

alpha-white.png

Rejestracja Porządku Centralnego: PL-002-J

Klasa: Alfa-Biały

Zagrożenia: h-sapient.png Zagrożenie rozumnością h-tychokinetic.png Zagrożenie prawdopodobieństwa h-pepe.pngzagrożenie porażką
Mistrzunio.jpg

Archiwalne zdjęcie RPC-PL-002-J.

Protokoły przechowalnicze: RPC-PL-002-J jest obecnie zabezpieczony w przechowalni w Placówce 03. Z pozwolenia Dyrektora — ze względu na nieszkodliwość obiektu — umożliwiono mu przemieszczanie się po wyznaczonych strefach Placówki1 oraz wychodzenie raz dziennie na godzinny spacer poza budynkiem.

RPC-PL-002-J ma prawo do dołączenia do gry planszowej bez względu na progres, i nie… nie musicie zapisywać przebiegu każdej gry do dziennika.

Opis: RPC-PL-002-J to pies rasy Bayerischer Gebirgsschweisshund (Posokowiec bawarski). Na dzień publikacji niniejszego raportu podmiot ma 50 cm długości, 26 cm wysokości oraz 25 kg masy ciała. Obiekt jest nieodróżnialny w zakresie wyglądu i potrzeb fizjologicznych od innych przedstawicieli swojej rasy.

Anomalne właściwości obserwowane są podczas rozgrywania gier planszowych2. Instancja zaczyna wtedy okazywać zainteresowanie grą, a następnie rozpoczyna zbliżanie się do miejsca, w którym gra się odbywa. Po tym obiekt wykonuje [UKRYTO], w czego następstwie uznany zostaje za zwycięzcę.

I nie… RPC-PL-002-J nie umie grać w gry komputerowe.

Dodatek 01: Podmiot został pozyskany ██.██.2020 roku, gdy dr Cichocki zaprowadził psa do Placówce 03. Podczas przesłuchania naukowiec wytłumaczył, że „musiał go zabrać, ponieważ nikogo nie było, aby go przypilnował, więc musiał go zabrać tutaj". Podczas chwili nieuwagi przez Cichockiego obiekt wymsknął do pokoju wypoczynkowego, gdzie odbywała się gra w pokera. Wtedy pies podbiegł do stolika i odkrył karty dr █████, wygrywając jemu partię. Wzbudziło to ciekawość personelu badawczego. Po wstępnych badaniach wykazano właściwości anomalne w obiekcie i objęto go procedurami przechowalniczymi.

Notatka:
No zajebiście, mój pies stał się RPC. I co ja powiem dzieciom!
~ dr Cichocki

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License