Kwatera Xalaris

Nazywam się Sonia i pochodzę z województwa wielkopolskiego. Interesuje mnie historia sztuki wojennej i na ogół w tych tematach się obracam. Lubię również pogłębiać swoją wiedzę historyczną i kulturalną na temat cywilizacji dalekowschodnich. Mój pierwszy obiekt, RPC-PL-013, to synteza mojej wiedzy na temat mojego konika, czyli historycznych ninja. W ramach tego raportu przedstawiam poparty prawdziwymi źródłami historycznymi, do których dotarcie zajęło mi bardzo dużo czasu. Ma on za zadanie przedstawić realia tego, jak naprawdę działali wojownicy nocy i naprawić niezgodny z prawdą wizerunek wykreowany przez media masowe.

Mój pseudonim Xalaris wywodzi się od starych czasów, gdy jako smarkula popykałam w takie jedno MMORPG. Jednym z najwyższych poziomem i rozgarnięciem postaci była właśnie Xalaris, która inspirowała całe community swoimi osiągami. Wybrałam ten nick ze względów sentymentalnych i dlatego, że jest on dla mnie symbolem dużych ambicji.

Pracuję obecnie nad serią opowiadań typu alternatywna rzeczywistość osadzoną w świecie pozbawionym wpływów RPC, acz nie ichniej technologii. Zainteresowanych zachęcam do lektury pierwszego rozdziału Kości i kocimiętki.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License