Dołącz do nas!

Dołącz do nas!

Aplikacja to prośba składana do Administracji Witryny o przyjęcie aplikującego na Członka Witryny. Aby móc z tej możliwości skorzystać, konieczne jest zarejestrowanie konta na Wikidot, czyli platformie, na której serwerach znajduje się nasza Witryna.

Przed aplikowaniem zaznajom się z treścią następujących artykułów:

Reguły aplikacji:

  • wpisz poniżej hasło, a jeśli go nie znasz, przeczytaj Dla zaczynających;
  • twoja aplikacja musi składać się z co najmniej jednego gramatycznie poprawnego zdania, którym wyjaśnisz, dlaczego chcesz do nas dołączyć;
  • opcjonalnie możesz powiedzieć nam, skąd o nas wiesz;
  • nie chcemy od ciebie żadnych danych osobowych, niemniej jeśli wbrew temu je nam podasz, nie będą one nigdzie zachowane, nawet na serwerach Wikidot, ponieważ platforma ta nie przechowuje tzw. cache'u.

Jeżeli twoja aplikacja będzie gramatycznie niepoprawna lub nie będzie zawierała wyżej opisanego zdania lub hasła, zostanie odrzucona. Staramy się rozpatrywać aplikacje codziennie, aczkolwiek prosimy spodziewać się możliwości wystąpienia jedno- lub dwudniowego opóźnienia. Jeśli odrzucimy twoją aplikację, możesz ją ponawiać co 24 godziny, o ile oczywiście spełniasz ww. wymagania.

Wysyłając przez poniższy moduł aplikację, zgadzasz się na przestrzeganie zasad naszej witryny, czyli m.in. oświadczasz, iż ukończyłeś 16. rok życia.

Powinieneś mieć ważne konto w serwisie Wikidot.com i być zalogowany, aby aplikować o członkostwo.

jeśli już masz konto na Wikidot.com

lub

warto i za darmo

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License